10 бр. SC UPC за SC UPC Simplex 2.0 mm 3.0 mm PVC един режим влакна пач кабел скок fiber patch-кабели fibra optica FTTH

Нов

21.16лв.

В наличност

10 бр. SC UPC за SC UPC Simplex 2.0 mm 3.0 mm PVC един режим влакна пач кабел скок fiber patch-кабели fibra optica FTTH

Характеристики: ---ниската вносимая и обратна загуба на размисъл ---добра взаимозаменяемост ---добра издръжливост ---устойчиви на висока температура ---стандарт: Telcordia GR-326-CORE

Област на приложение: КАБЕЛНА телевизия; активно край на устройството; телекомуникационни мрежи; "метро"; локални мрежи; мрежа за обработка на данни; оборудване; инсталация на помещения; глобални мрежи;

Спецификация: Items Single mode Multimode PC UPC APC 62.5/125 50/125 50/125 вносимая загуба 10G връщането загуба ≥45dB ≥50 db ≥60dB ≥35dB устойчивост

500 матиров работна температура от -40 до + 75 -40 до + 75 размери на отвори на върха 125.0+1/-0um, Conentricity:≤1um 125um,Conectricity:1≤3um 125.3+1/-0um, Conentricity:≤1um 127um,Conectricity:1≤3um 125.5+1/-0um, Conentricity:≤1um 128um,Conectricity:1≤3um 126.0+1/-0um, Концентричность:≤1um

Етикети: fiber patch-кабели, влакно, sc, Влакна, ftth, комплект fibra optica, инструмент ftth, 4 кабели, СК UPC, конвертиране на влакна, 1x16 сплитер

Режим Однорежимный , симплексный
търговска марка ТРЕНСБЭТТЕР
Тип На Фибри Единичен Режим
Предмет на SC-SC оптичен пач кабел
Номер На Модела SK-СК
Тип Конектор SC / UPC
Материал PVC
Цвят Жълт

Напишете отзив

10 бр. SC UPC за SC UPC Simplex 2.0 mm 3.0 mm PVC един режим влакна пач кабел скок fiber patch-кабели fibra optica FTTH

10 бр. SC UPC за SC UPC Simplex 2.0 mm 3.0 mm PVC един режим влакна пач кабел скок fiber patch-кабели fibra optica FTTH

10 бр. SC UPC за SC UPC Simplex 2.0 mm 3.0 mm PVC един режим влакна пач кабел скок fiber patch-кабели fibra optica FTTH Характеристики: ---ниската вносимая и обратна загуба на размисъл ---добра взаимозаменяемост ---добра издръжливост

Свързани продукти